PIGŪS TINKLAPIAI – Interneto tinklapių kūrimas, web dizainas, interneto svetainės, interneto puslapis, svetainių kūrimas, puslapių kūrimas | Mobili versija
2059
page-template-default,page,page-id-2059,page-child,parent-pageid-2090,ajax_fade,page_not_loaded,

Mobili versija

Pasaulinės tendencijos aiškiai rodo, kad mobilieji įrenginiai vis sparčiau populiarėja, o telekomunikacijų kompanijos vis mažina mobiliojo interneto paslaugų kainas. Dėl šios priežasties daugybė žmonių pasaulyje ir Lietuvoje interneto tinklalapius peržiūri savo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio ekrane. Šiems įrenginiams būdinga ir kiek kitokia naršymo technika, nes šoninio stulpelio tempimas į apačią nėra labai patogus navigacijos būdas. Dėl to populiarėja naujos interneto puslapių dizaino tendencijos, keičiasi naršymo įpročiai.

BRO_ResponsiveDesign_Main2

 

Mobili versija – pats naujausias metodas pritaikyti svetainę mobiliesiems įrenginiams. Visi dizaino elementai tampa kintamo pločio, dėl ko automatiškai padidėja ar sumažėja, kintant naršyklės lango dydžiui, taip pat gali nušokti į kitą vietą. Tokiu būdu, nesvarbu su kokiu įrenginiu svetainė bus rodoma, jos turinys visada pilnai sutilps į ekraną.

 

Pagrindinis mobilios versijos privalumas – optimalus ekrano pločio išnaudojimas. Ir ne tik mobiliųjų telefonų, bet didelių FullHD monitorių, mažesnių nešiojamų kompiuterių, vertikaliai orientuotų planšečių ir t.t. Todėl, jei svetainės tikslas – optimaliai pateikti turinį įvairiausių dydžių ir proporcijų ekranuose, tada privaloma kurti mobiliąją versiją.

Startuoja I-asis kibernetinio saugumo posistemės 
įdiegimo etapas

Mūsų bendrovė pradeda – centralizuota kibernetinio saugumo stebėjimo ir grėsmių identifikavimo posistemės įdiegimo darbus. Posistemė yra skirta centriniam valdymui bei grėsmių stebėjimui.

[Plačiau]

[Susisiekti su Jūsų įstaigą aptarnaujančiu asmeniu]